Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

Hidratues per Bebet

Hidratuesi I bebeve nga FREZYDERM siguron hidratim te menjehershem dhe perkujdesje per lekuren e thate,te irrituar,te inflamuar ose te ndjeshme dhe e mbron ate nga dehidratimi dhe tharja.

BABY HYDRA MILK

Qumësht hidratues për lëkurën e foshnjeve.