Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

Hidratim

Linja inovative për hidratimin e fytyrës nga FREZYDERM është formuluar për të hidratuar në mënyrë delikate të gjitha llojet e lëkurës. Produktet mund të përdoren nga të gjitha moshat.

MOISTURIZING 24H CREAM

Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

MOISTURIZING PLUS CREAM

Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

MATTE EFFECT CREAM

Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.