Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

Krem Për Këmbët

FREZYDERM FREZYFEET është formuluar për tu kujdesur dhe për të qetësuar këmbët tuaja, ndërkohë që përbërësit aktiv rigjenerojnë, largojnë qelizat e vdekura dhe hidratojnë lëkurën tuaj.

FREZYFEET DIAPED CREAM

Krem për kembët diabetike