Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

Kremat

Kremat per dermatit atopic per mbrojtjen nga tharja dhe lekuren e predispozuar per ekzem.I formuluar kryesisht nga FREZYDERM per hidratim te menjehershem dhe uljen e inflamacionit

ATOPREL EMOLLIENT CREAM

Krem hidratues për lëkurën e thatë të foshnjës, të predispozuar për ekzemë.