Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

Shampo Trupi Për Foshnje

Baby Bath nga Frezyderm eshte e pasururar me ekstrakte kamomili dhe proteina gruri.Eshte e formuluar per te pastruar butesisht lekuren delicate dhe te ndjeshme te bebit.

BABY BATH

Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes.