Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

Krem Fytyre

Kremrat e fytyrës nga FREZYDERM ofrojnë kujdes dhe hidratim të thellë për të gjitha llojet e lëkurës. Kjo linjë përmban produkte kundër plakjes dhe kremra për lëkurë të ndjeshme.

MOISTURIZING 24H CREAM

Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

MOISTURIZING PLUS CREAM

Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

MATTE EFFECT CREAM

Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.

ACTIVE BLOCK SPF 25

Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.

NIGHT FORCE A + E CREAM

Krem nate kundër plakjes me retinol dhe vitaminë E për fytyrën dhe qafën.

BOTULIN EFFECT CREAM

Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.