Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

KUJDESI PËR FYTYRËN

Linja inovative dhe unike për përkujdesjen e lëkurës nga FREZYDERM është formuluar për të trajtuar në mënyrë efektive të gjitha llojet e lëkurës, pa i irrituar ato.

AC-NORM MEDILIKE EFFECT 1 CREAM

Krem i veçantë për akne të mesme

AC-NORM MEDILIKE EFFECT 2 CREAM

Krem i veçantë për trajtimin e akneve të moderuara si një opsion alternativ.

DE-MAKE UP 4 in 1

Qumësht pastrues 4 në 1

EYE CREAM

Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

MOISTURIZING 24H CREAM

Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

MOISTURIZING PLUS CREAM

Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

MATTE EFFECT CREAM

Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.

ACTIVE BLOCK SPF 25

Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.

NIGHT FORCE A + E CREAM

Krem nate kundër plakjes me retinol dhe vitaminë E për fytyrën dhe qafën.