Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

Kundër Plakjes

Linja inovative e kremrave kundër plakjes nga FREZYDERM është formuluar posacërisht për reduktimin e rrudhave, hidratimin, ushqimin dhe riparimin e lëkurës.

ACTIVE BLOCK SPF 25

Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.

NIGHT FORCE A + E CREAM

Krem nate kundër plakjes me retinol dhe vitaminë E për fytyrën dhe qafën.

BOTULIN EFFECT CREAM

Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.