Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  BABY HYDRA MILK
  ZMADHO
  200ml

  Hidratues per Bebet

  BABY HYDRA MILK

  Mbron dhe hidraton lekuren e bebeve
  Pa paraben

  SKU : 422103

  Nje emulsion hidratues, I pershtatshem per lekuren e thate, te irrituar dhe te ndjeshme te bebeve dhe e zbut ate, duke e mbrojtur nga dehidratimi dhe tharja. Formula eshte e pasur me proteina dritherash te cilat forcojne shtresen e jashtme mbrojtese te lekures. Ai gjithashtu permban ekstrakte kamomili, te cilat veprojne si anti-irritues dhe anti-iflamatore. e le lekuren e bebes te bute dhe delicate

  E testuar dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Bebet

  Aplikoni cdo dite ne lekure te paster dhe te thate ne menyre rrethore deri sa te absorbohet. Ajo mund te perdoret per te masazhuar bebin dhe sin je product qe mbron bebin pas ekspozimit nga dielli gjate veres.

   

  Ekstraktet e kamomilit: efekt antiflogistik dhe anti-irritues

  Proteinat e grurit: Perforcojne shtresen hidrolipide

  Perberesit antinflamator: Vecori sheruese dhe zbutese

   

  I përshtatshëm për
  • Bebet
  Përdor

  Aplikoni cdo dite ne lekure te paster dhe te thate ne menyre rrethore deri sa te absorbohet. Ajo mund te perdoret per te masazhuar bebin dhe sin je product qe mbron bebin pas ekspozimit nga dielli gjate veres.

   

  Përbërësit aktiv

  Ekstraktet e kamomilit: efekt antiflogistik dhe anti-irritues

  Proteinat e grurit: Perforcojne shtresen hidrolipide

  Perberesit antinflamator: Vecori sheruese dhe zbutese

   

  BABY CREAM

  krem për eliminimin e rash-it të shkaktuar nga pelenat.

  BABY LIQUID TALC

  Pudër e lëngshme për lëkurën delikatë të foshnjeve

  BABY OIL

  Vaj delikat zbutës për masazh.

  BABY COLOGNE

  Kolonjë e lehtë për foshnje

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.

  BABY BATH

  Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes.