Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

Krem Per Skuqje Nga Pelenat

Ky krem per nderrimin e pelenave nga FREZYDERM siguron rezistencen ndaj ujit dhe mbrojtjen nga zona intime e femijes,kujdesi I bute per lekuren e ndjeshme te femijes dhe dhe mbrojtes kunder irritimeve

BABY CREAM

krem për eliminimin e rash-it të shkaktuar nga pelenat.