Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  BABY CREAM
  ZMADHO
  175ml

  Krem Per Skuqje Nga Pelenat

  BABY CREAM

  Pa paraben

  SKU : 422118

  Ky krem qe perdoret per nderrim krijon nje barrier mbrojtese, e cila parandalon zhvillimin e rashit kutan, duke mbrojtur lekuren nga zbutja, irritimi dhe sekrecionet.

  Perberja e kremit eshte specifikisht e formuluar per bebet dhe permban perqindje te vogla te sasive te oksidit te zinkut I cili redukton irritimin dhe skuqjen.

  duke I lejuar lekures te marre fryme natyralisht. Ai ka nje teksture te holle e cila shperndahet me lehtesi dhe krijon nje siperfaqe mbrojtese e cila nuk irriton.kremi eshte I pasur me vaj kamomili, I cili ka perparesi zbutese e anti-iflamatore dhe pantenol I cili rigjeneron dhe kuron lekuren.

  I testuar dermatologjikisht.

  Finalist nga Beauty Shortlist Mama dhe Baby Awards 2016 ne kategorin produkti me I mire per kremin nga pelenat.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Bebe

  Nderrimin e pelenave

  Skuqja nga pelenat

  Aplikohet lehtesisht nje mase e vogel te zona e pelenave ose ne nje zone qe eshte prekur nga skuqja .Ju gjithashtu mund ta aplikoni dhe ne.

   

  Ekstraktet e kamomilit: Efekt anti-iflamatore dhe zbutes

  Patenol: Rigjenerues, kurues

  Oksid zinku: Antiseptik, rezistent ndaj ujit

  I përshtatshëm për

  Bebe

  Nderrimin e pelenave

  Skuqja nga pelenat

  Përdor

  Aplikohet lehtesisht nje mase e vogel te zona e pelenave ose ne nje zone qe eshte prekur nga skuqja .Ju gjithashtu mund ta aplikoni dhe ne.

   

  Përbërësit aktiv

  Ekstraktet e kamomilit: Efekt anti-iflamatore dhe zbutes

  Patenol: Rigjenerues, kurues

  Oksid zinku: Antiseptik, rezistent ndaj ujit

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.

  BABY LIQUID TALC

  Pudër e lëngshme për lëkurën delikatë të foshnjeve

  BABY FOAM

  Shkumë e butë pastruese

  BABY COLOGNE

  Kolonjë e lehtë për foshnje