Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

BABY BATH ZMADHO 300ml

Shampo Trupi Për Foshnje

BABY BATH

Me ph 7.1 te pershtatshem me lengun lakrimal te bebit e cila nuk irriton syte
Pa kolorant dhe pa

SKU : 422125

NJe lares per bebin qe pastron butesisht lekuren deliakate te bebeve pa e thare ate ose pa nderhyr ne vleren normale te ph.Esteret e bajames sigurojne moscenimin e barrieres se lekures ndersa ekstrakti I kamomilit ofron mbrojtje antiirrituese dhe anitinflamatore.proteinat e drithrave te cilat kane perparesi emoliente dhe hidratuese,mbrojne shtresen e jashtme te lekures.

Te testuara dermatologjikisht dhe Oftalmologjikisht

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv
  • Bebet

Hidhni nje sasi te vogel te Baby Bath ne trupin e bebit dhe ferkoheni lehtesisht.Shpelaheni me uje me presion te ulet ose duke e shpelare me duar.

 

Surfaktante mesatare: Pastrojne pa irrituar.

Ekstraktet e kamomilit: Efekt antiflogistik dhe anti irritues.

Proteinat e grurit: Perforcim te shtreses hidrolipide, emollient dhe vecori hidratuese.

Esteret e bajames: Rilipidimin e lekures mbajtjen e barrieres se lekures te pa prekur.

I përshtatshëm për
  • Bebet
Përdor

Hidhni nje sasi te vogel te Baby Bath ne trupin e bebit dhe ferkoheni lehtesisht.Shpelaheni me uje me presion te ulet ose duke e shpelare me duar.

 

Përbërësit aktiv

Surfaktante mesatare: Pastrojne pa irrituar.

Ekstraktet e kamomilit: Efekt antiflogistik dhe anti irritues.

Proteinat e grurit: Perforcim te shtreses hidrolipide, emollient dhe vecori hidratuese.

Esteret e bajames: Rilipidimin e lekures mbajtjen e barrieres se lekures te pa prekur.

BABY CREAM

krem për eliminimin e rash-it të shkaktuar nga pelenat.

BABY SHAMPOO

Shampo e butë për foshnje

BABY FOAM

Shkumë e butë pastruese

BABY COLOGNE

Kolonjë e lehtë për foshnje

BABY SUN CARE SPF 25

Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.