Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  FREZYFEET DIAPED CREAM
  ZMADHO
  125ml

  Krem Për Këmbët

  FREZYFEET DIAPED CREAM

  Pa paraben, ngjyrues dhe arome

  SKU : 422954

  Ky krem i specializuar perkedhel dhe mbron kemben diabetike. Perbersit e tij hidratues, sherues, dhe anti inflamatore rindertojne lekuren e plasaritur dhe te ashper, duke siguruar hidratim te pasur dhe rrisin elasticitetin e lekures, nderkohe qe parandalojne ulceren diabetike.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Kemben diabetike

  Lekure te plasaritur dhe te ashper

  Parandalimin e ulcers diabetik

  Aplikojeni ne te gjithe siperfaqen e kembes 1-2 here ne dite.

  Yeast Lysate: veprim anti inflamator ,oksigjenim te indeve
  Oleuropein: veti anti mikrobiale
  Batyl Alcohol: Reduktimi i inflamacionit

   
   

   

  I përshtatshëm për

  Kemben diabetike

  Lekure te plasaritur dhe te ashper

  Parandalimin e ulcers diabetik

  Përdor

  Aplikojeni ne te gjithe siperfaqen e kembes 1-2 here ne dite.

  Përbërësit aktiv

  Yeast Lysate: veprim anti inflamator ,oksigjenim te indeve
  Oleuropein: veti anti mikrobiale
  Batyl Alcohol: Reduktimi i inflamacionit