Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

KUJDESI PËR FYTYRËN

Linja inovative dhe unike për përkujdesjen e lëkurës nga FREZYDERM është formuluar për të trajtuar në mënyrë efektive të gjitha llojet e lëkurës, pa i irrituar ato.

BOTULIN EFFECT CREAM

Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.

MILD WASH FOAM

Shkumë larëse për fytyrën dhe trupin e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.