Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

MILD WASH FOAM ZMADHO 150 ml

Larje Fytyre

MILD WASH FOAM

Pa ngjyryes, arome, sapune

SKU : 422307

Shkume shume e bute larese, ideale per fytyre normale dhe sensitive. Shkuma nuk ka nevoje per ferkim dhe ul shancet per irritimin e lekures. Eshte e pasur me perberes aktiv bimore qe mbron kunder irritimit dhe forcon mbrojtjen natyrale te lekures. Ka gjithashtu efekte hidratante dhe zbutese.

I testuar dermatologjikisht

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv

Lekure e ndjeshme, intolerante

Trajton aknet severe bashke  me mjekime

Semundje eruptive

Trajtimi i lekures post kirurgji

Trup dhe fytyre

Trajtimin e lekures intime pas menopauzes

Fimoza dhe balanitis te cdo moshe

Apliko ne lekure te thate dhe pastrojeni me levizje te buta, shplajeni mire.

 

Surfactant te bute: pastrim efektiv
Agjent zbutes dhe hidratant: zbutje, hidratim
Alantoine Aloe, Panthenol: mbron nga irritimi
CM Glukan: forcon mbrojtjen natyrale, aktivizim te qelizave te langerhansit

 

I përshtatshëm për

Lekure e ndjeshme, intolerante

Trajton aknet severe bashke  me mjekime

Semundje eruptive

Trajtimi i lekures post kirurgji

Trup dhe fytyre

Trajtimin e lekures intime pas menopauzes

Fimoza dhe balanitis te cdo moshe

Përdor

Apliko ne lekure te thate dhe pastrojeni me levizje te buta, shplajeni mire.

 

Përbërësit aktiv

Surfactant te bute: pastrim efektiv
Agjent zbutes dhe hidratant: zbutje, hidratim
Alantoine Aloe, Panthenol: mbron nga irritimi
CM Glukan: forcon mbrojtjen natyrale, aktivizim te qelizave te langerhansit

 

AC-NORM MEDILIKE EFFECT 1 CREAM

Krem i veçantë për akne të mesme

AC-NORM MEDILIKE EFFECT 2 CREAM

Krem i veçantë për trajtimin e akneve të moderuara si një opsion alternativ.

MOISTURIZING 24H CREAM

Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

MOISTURIZING PLUS CREAM

Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

MATTE EFFECT CREAM

Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.