Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  BOTULIN EFFECT CREAM
  ZMADHO
  50ml

  Kundër Plakjes

  BOTULIN EFFECT CREAM

  Redukton rrudhat me 26%

  Pa paraben

  SKU : 427124

  Krem qe redukton rrudhat statike dhe ato te mimikes se fytyres dhe qafes duke perfshire: balli, anash syve, buze dhe hunde. Ekstraktet bimore me veti relaksuese prodhojne nje efekt si botoksi, zbehin rrudhat ne thellesi dhe madhesi. Formula qe ushqen, sheron dhe hidraton ne thellesi, redukton rrudhat dhe shenjat e plakjes per nje fytyre te rivitalizuar.

  Efekti zgjat per aq kohe sa produkti aplikohet si baze ditore

  Mund te perdoret pas injektimeve invasive per te rritur kohezgjatjen e efektit .

  Dermatologjikisht i testuar

  Ka marre cmimin si produkti me i mire ne kategorine e ‘Kujdesit te specializuar per fytyren ‘ne Prix De Beaute 2014


  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Rrudhat statike dhe te mimikes

  Gjitha moshat

  Pas injektimit te medikamenteve farmaceutike

  Aplikojeni perdite ne mengjes dhe /ose darke, ne lekure te paster para vendosjes se kremit te kujdesit te lekures

   

  Hibiscus Peptide | Acetyl Hexapeptide-8: reduktim dinamik i rrudhave

  Acid palmitik  |Amino Acide bimore: reduktim dinamik te rrudhave,
  Acid Hyaluronic: hidratim i thelle
  Vitamine Ε: mbrojtje anti oksidante

   

  I përshtatshëm për

  Rrudhat statike dhe te mimikes

  Gjitha moshat

  Pas injektimit te medikamenteve farmaceutike

  Përdor

  Aplikojeni perdite ne mengjes dhe /ose darke, ne lekure te paster para vendosjes se kremit te kujdesit te lekures

   

  Përbërësit aktiv

  Hibiscus Peptide | Acetyl Hexapeptide-8: reduktim dinamik i rrudhave

  Acid palmitik  |Amino Acide bimore: reduktim dinamik te rrudhave,
  Acid Hyaluronic: hidratim i thelle
  Vitamine Ε: mbrojtje anti oksidante

   

  NIGHT FORCE A + E CREAM

  Krem nate kundër plakjes me retinol dhe vitaminë E për fytyrën dhe qafën.

  ACTIVE BLOCK SPF 25

  Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.

  EYE CREAM

  Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

  MOISTURIZING PLUS CREAM

  Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.