Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  MATTE EFFECT CREAM
  ZMADHO
  50ml

  Hidratim

  MATTE EFFECT CREAM

  Pa paraben

  SKU : 427122

  Nje krem me efekt pa vaj dhe hidratues per fytyrat e yndyrshme dhe te perzjera. Perthith menjehere vajin e tepert, duke siguruar nje pamje mat per mbi 10 ore dhe redukton dukjen e linjave te imta dhe rrudhave.

  Baze shume e mire per make up

  I testuar dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Te gjitha moshat

  Lekure e yndyrshme dhe e perzjere

  Sekretimin e sebumit

  Aplikojeni ne fytyre dhe qafe 2 here ne dite ne lekure te thate dhe te paster.

   

  Kombinon 3 pudra (LMC Matrix, PM, najlon bimore ): Absorbon yndyren ne menyre efektive dhe me efekt qe zgjat
  Oligosaccharidesnga pambuku: hidratim
  Nigella Sativa | vaj kungulli: Balancon yndyren

   

  I përshtatshëm për

  Te gjitha moshat

  Lekure e yndyrshme dhe e perzjere

  Sekretimin e sebumit

  Përdor

  Aplikojeni ne fytyre dhe qafe 2 here ne dite ne lekure te thate dhe te paster.

   

  Përbërësit aktiv

  Kombinon 3 pudra (LMC Matrix, PM, najlon bimore ): Absorbon yndyren ne menyre efektive dhe me efekt qe zgjat
  Oligosaccharidesnga pambuku: hidratim
  Nigella Sativa | vaj kungulli: Balancon yndyren

   

  MOISTURIZING 24H CREAM

  Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

  MOISTURIZING PLUS CREAM

  Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

  BOTULIN EFFECT CREAM

  Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.

  EYE CREAM

  Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.