Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  MOISTURIZING PLUS CREAM
  ZMADHO
  50ml

  Hidratim

  MOISTURIZING PLUS CREAM

  Fytyre 50% me e hidratuar edhe 7 ore pas aplikimit

  Pa paraben

  SKU : 427101

  Ky krem i pasur dhe i bute per fytyren dhe qafen pastron thellesisht lekuren. Nje perzjerje unike dhe komplekse e 3 acideve hialuronike, secili me peshe molekulare te ndryshme, punojne se bashku per te hidratuar te tre nivelet e lekures. Nderkohe qe perbersit dhe ekstraktet bimore sigurojne permirsim dhe mbrojtje anti oksidante.

  Kremi ndihmon gjithashtu ne prodhimin e kolagjenit dhe elastines, si rezultat vijat e imta reduktohen dhe lekura behet e tonifikuar.

  I testuar dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Per hidratim te perditshem per lekurat e te rriturve 30+

  Lekure e thate ose mesatarisht e thate

  Aplikojeni cdo dite ose nate ne lekure te paster dhe te thate, ne fytyre dhe qafe.

  3 tipe acidi hialuronik | ekstrakte bimore  | perberes aktiv fiku: hidratim te zgjatur
  Tetrapeptides: trajtim kunder plakjes
  Ekstrakte luledielli | Ekstrakt rozmarine | Vitamine E: Mbron AND nga stresi oksidativ .
  Agjente normal hidratues | vaj bimesh: riforcon shtresen hidrolipidike

  I përshtatshëm për

  Per hidratim te perditshem per lekurat e te rriturve 30+

  Lekure e thate ose mesatarisht e thate

  Përdor

  Aplikojeni cdo dite ose nate ne lekure te paster dhe te thate, ne fytyre dhe qafe.

  Përbërësit aktiv

  3 tipe acidi hialuronik | ekstrakte bimore  | perberes aktiv fiku: hidratim te zgjatur
  Tetrapeptides: trajtim kunder plakjes
  Ekstrakte luledielli | Ekstrakt rozmarine | Vitamine E: Mbron AND nga stresi oksidativ .
  Agjente normal hidratues | vaj bimesh: riforcon shtresen hidrolipidike

  MOISTURIZING 24H CREAM

  Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

  BOTULIN EFFECT CREAM

  Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.

  EYE CREAM

  Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

  MATTE EFFECT CREAM

  Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.

  MILD WASH FOAM

  Shkumë larëse për fytyrën dhe trupin e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.