Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  KIDS SUN + NIP SPF 50+
  ZMADHO
  150ml

  Krem Dielli Për Fëmijë

  KIDS SUN + NIP SPF 50+

  Pa paraben

  SKU : 422226

  Ky sunscream uje mbrojtes ka nje formule dyaksionshe e cila siguron factor te larte mbrojtje ndaj diellit dhe zmbraps insektet. Kremi mbron lekuren e femijeve nga rrezet UV te demshme dhe ndotjet mjedisore, ndersa eukaliptus dhe esencat e vajit te pishes zmbrapsin insektet. Ajo mbron ADN dhe mbron kundra fotoimunoeleminimin.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor

  Femije

  Lekure foto-sensitive

  Mbuloni lekuren rregullisht, duke pasur parasysh zona te veshtira si veshet, kembet dhe pjesen poshte thembres.

  Aplikoni ne lekure te thate 20-30 minuta para ekspozimit ne diell dhe perseriteni cdo ore dhe pas notit dhe fshirjes me peshqire.

   

  I përshtatshëm për

  Femije

  Lekure foto-sensitive

  Përdor

  Mbuloni lekuren rregullisht, duke pasur parasysh zona te veshtira si veshet, kembet dhe pjesen poshte thembres.

  Aplikoni ne lekure te thate 20-30 minuta para ekspozimit ne diell dhe perseriteni cdo ore dhe pas notit dhe fshirjes me peshqire.

   

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.