Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  BABY SUN CARE SPF 25
  ZMADHO
  100ml

  Krem Dielli Për Foshnje

  BABY SUN CARE SPF 25

  Pa arome dhe pa paraben

  SKU : 422126

  Locioni sunscreen per fytyren dhe trupin per bebet vetem me filtra natyrale. Te pasura me vitamin E dhe patenol eshte nje formule speciale qe respekton lekuren fiziologjike dhe te ndjeshme te bebes. Ajo gjithashtu mbron qelizat e ADN se lekures dhe ofron mbrojtjen nga radikalet e lira qe shkaktohen nga faktoret e jashtem, si dhe nga dielli dhe nga ajri I ndotur.

  Eshte rezistent ndaj ujit  ideale per bebet dhe femijet si dhe per ata qe kan predispocione gjenetike per eczema ose jane intolerant nga filtrat organik e diellit.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor

  Bebet

  Njerezit me propocione gjenetike per atopi


  Njerezit qe jan intolerant nga filtrate organike

  Mbuloni fytyren dhe trupin ne menyre te rregullt me sunscrenin, duke patur parasysh zonat e veshtira duke perfshire veshet, pjesen mbrapa kokes, hunden, kembet dhe pjesen poshte thembrave.

  Aplikoheni sunscrinin ne lekure te thate 20-30 minuta para ekspozimit ne diell dhe rivendoseni cdo ore dhe pas larjes ose fshirjes me peshqire.

   

  I përshtatshëm për

  Bebet

  Njerezit me propocione gjenetike per atopi


  Njerezit qe jan intolerant nga filtrate organike

  Përdor

  Mbuloni fytyren dhe trupin ne menyre te rregullt me sunscrenin, duke patur parasysh zonat e veshtira duke perfshire veshet, pjesen mbrapa kokes, hunden, kembet dhe pjesen poshte thembrave.

  Aplikoheni sunscrinin ne lekure te thate 20-30 minuta para ekspozimit ne diell dhe rivendoseni cdo ore dhe pas larjes ose fshirjes me peshqire.

   

  BABY HYDRA MILK

  Qumësht hidratues për lëkurën e foshnjeve.

  KIDS SUN + NIP SPF 50+

  Locioni Kids' sunscreen dhe ilac kunder insekteve

  BABY BATH

  Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes.

  BABY FOAM

  Shkumë e butë pastruese