Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  CRILEN AFTER NIP
  ZMADHO
  30ml

  HIDRATUES KUNDËR INSEKTEVE

  CRILEN AFTER NIP

  SKU : 422416

  Nje xhel i bute qe siguron qetesim te menjehershem nga irritimi dhe dhimbja e shkaktuar nga pickimi i  insekteve, kandili i detit, dhe hithra. Perbersit aktiv bimore te xhelit sigurojne mbrojtje anti inflamatore dhe zbusin menjehere irritimin. Eshte i sigurt te perdoret ne femije dhe nuk permbanamoniak, kamfor ose mentol. Për më tepër, xheli mund të aplikohet lehtë gjatë ditës sepse nuk reagon me dritën.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Foshnje, femije dhe te rritur Lehteson lekuren e irrituar nga pickimi nga insektet ose nga kontakti me kandilin e detit ose hithren.

  Aplikohet ne siperfaqen e prekur menjehere pas pickimit.

  Acid Glycyrrhetic, Panthenol, Polidocanol: Anti irritant dhe qetesues

   

  I përshtatshëm për

  Foshnje, femije dhe te rritur Lehteson lekuren e irrituar nga pickimi nga insektet ose nga kontakti me kandilin e detit ose hithren.

  Përdor

  Aplikohet ne siperfaqen e prekur menjehere pas pickimit.

  Përbërësit aktiv

  Acid Glycyrrhetic, Panthenol, Polidocanol: Anti irritant dhe qetesues

   

  CRILEN CREAM

  Hidratues dhe kunder insekteve

  KIDS SUN + NIP SPF 50+

  Locioni Kids' sunscreen dhe ilac kunder insekteve