Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  CRILEN CREAM
  ZMADHO
  50ml

  HIDRATUES KUNDËR INSEKTEVE

  CRILEN CREAM

  Pa arome

  SKU : 422410

  Crilen Cream eshte nje emulsion dhe kundra insekteve me kombinim te perberesve aktiv qe largojne insektet nga lekura e zbuluar, nderkohe qe siguron hidratim te thelle.

  I testuar dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Femije dhe te rritur

   Aplikoheni ne pjesen e pazbuluar te lekures. Shmangni kontaktin me syte dhe buzet. Nuk duhet aplikuar ne zonat e prekura, plage dhe ne plaget e hapura.

  Aplikoheni ne pjesen e pazbuluar te lekures.

  Shmangni kontaktin me syte dhe buzet.

  Nuk duhet aplikuar ne zonat e prekura, plage dhe ne plaget e hapura.

  Citronella: Largon insektet

  Vitamine E dhe allantoine: Veprim sherues ,riforcon elasticitetin e lekures

   

  I përshtatshëm për
  • Femije dhe te rritur

   Aplikoheni ne pjesen e pazbuluar te lekures. Shmangni kontaktin me syte dhe buzet. Nuk duhet aplikuar ne zonat e prekura, plage dhe ne plaget e hapura.

  Përdor

  Aplikoheni ne pjesen e pazbuluar te lekures.

  Shmangni kontaktin me syte dhe buzet.

  Nuk duhet aplikuar ne zonat e prekura, plage dhe ne plaget e hapura.

  Përbërësit aktiv

  Citronella: Largon insektet

  Vitamine E dhe allantoine: Veprim sherues ,riforcon elasticitetin e lekures

   

  CRILEN AFTER NIP

  Xhel qe qeteson pickimin nga insektet

  KIDS SUN + NIP SPF 50+

  Locioni Kids' sunscreen dhe ilac kunder insekteve

  ANTICORT CREAM

  Kremi alternative e steroideve