Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Hidratues per Bebet

Hidratuesi I bebeve nga FREZYDERM siguron hidratim te menjehershem dhe perkujdesje per lekuren e thate,te irrituar,te inflamuar ose te ndjeshme dhe e mbron ate nga dehidratimi dhe tharja.

BABY HYDRA MILK

Qumësht hidratues për lëkurën e foshnjeve.