Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  NIGHT FORCE A + E CREAM
  ZMADHO
  50ml

  Kundër Plakjes

  NIGHT FORCE A + E CREAM


  9.46% forcimi i kohezionit të lëkurës

  Pa paraben

  SKU : 427115

  Krem nate  kunder plakjes per fytyren dhe qafen. I pasur me retinol i cili intensifikon prodhimin e kolagjenit dhe rregullon perteritjen e qelizave te lekures, kremi targeton shenjat e para te plakjes nderkohe redukton dhe rrudhat e dukshme. Vitamina E ne formule siguron mbrojtje kunder radikaleve te lire.

  Kremi siguron hidratim te menjehershem dhe rrit trashesine e lekures, duke e mbrojtur  me mire nga elementet e jashte. Ipasur, jo vajor, lehtesisht i absorbueshem.

  I testuar dermatologjikisht.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Vijat e holla

  Rrudhat e para

  Cdo tip lekure nga mosha 25-45

  Aplikojeni cdo nate ne lekure te paster dhe te thate.

  .

   

  Isoflavones | Vitamine A ne lipozome: redukton rrudhat e imta
  Procyanides | Vitamine E: mbrojtje anti oksidante
  Phytosterols: riforcon lidhjen e lekures
   Extrakt Majaje: Tonifikon  | Forcon  | Shkelqen | Hidraton

  I përshtatshëm për

  Vijat e holla

  Rrudhat e para

  Cdo tip lekure nga mosha 25-45

  Përdor

  Aplikojeni cdo nate ne lekure te paster dhe te thate.

  .

   

  Përbërësit aktiv

  Isoflavones | Vitamine A ne lipozome: redukton rrudhat e imta
  Procyanides | Vitamine E: mbrojtje anti oksidante
  Phytosterols: riforcon lidhjen e lekures
   Extrakt Majaje: Tonifikon  | Forcon  | Shkelqen | Hidraton

  ACTIVE BLOCK SPF 25

  Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.

  EYE CREAM

  Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

  MATTE EFFECT CREAM

  Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.

  MOISTURIZING PLUS CREAM

  Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

  BOTULIN EFFECT CREAM

  Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.