Krem Për Sytë

Produktet inovative për sy të FREZYDERM reduktojnë rrudhat, trajtojnë rrathët e zinj dhe enjtjen duke ju bërë të dukeni rrezatues dhe të çlodhur

EYE CREAM

Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.