Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  EYE CREAM
  ZMADHO
  15ml

  Krem Për Sytë

  EYE CREAM

  Riforcon qelizat e lekures me 111%

  Pa paraben

  SKU : 427105

  Ky krem kunder rrudhave forcon dhe rigjeneron lekuren poshte syve ,duke dhene hidratim maksimal dhe duke minimizuar rrudhat .Perbersit aktiv e lene menjehere lekuren te hidratuar dhe tonifikuar me nje paraqitje me rinore

  Dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht i testuar

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Rrudha poshte syve

  Per te gjitha moshat

  Aplikojeni ne mengjes dhe darke  ne lekure te paster ne zonen pereth syve.

   

  Ekstrakt Argania spinosa | Decapeptides: Redukton rrudhat

  Fosfolipide: rrisin kolagjenin dhe elasticitetin

  Sodium Hyaluronate: Hidratim

   

  I përshtatshëm për

  Rrudha poshte syve

  Per te gjitha moshat

  Përdor

  Aplikojeni ne mengjes dhe darke  ne lekure te paster ne zonen pereth syve.

   

  Përbërësit aktiv

  Ekstrakt Argania spinosa | Decapeptides: Redukton rrudhat

  Fosfolipide: rrisin kolagjenin dhe elasticitetin

  Sodium Hyaluronate: Hidratim

   

  MOISTURIZING PLUS CREAM

  Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

  BOTULIN EFFECT CREAM

  Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.

  NIGHT FORCE A + E CREAM

  Krem nate kundër plakjes me retinol dhe vitaminë E për fytyrën dhe qafën.

  ACTIVE BLOCK SPF 25

  Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.