Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  AC-NORM MEDILIKE EFFECT 1 CREAM
  ZMADHO
  50ml

  Trajtim Për Akne

  AC-NORM MEDILIKE EFFECT 1 CREAM

  Nuk predispozojne per akne

  Pa paraben  

  SKU : 422832

  Krem i specializuar qe mund te perdoret si nje alternative e trajtimit mjekesor te akneve e lehta .Kremi permban nje kombinim inovativ i ekstrakteve bimore qe perserit rezultatet e trajtimit mjekesor klasik pa asnje nga efektet anesore te tyre .

  Rregullon prodhimin e vajit dhe ka veprim anti inflamator, anti microbial dhe anti oksidant per te lemuar lekuren me probleme .Perbersit aktiv gjithashtu parandalojne formimin e njollave, papulave ose enjtjeve .Mund te perdoren gjate ose pas trajtimit mjekesor te akneve .

  I testuar dermatologjikisht.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Per akne te pa agravuara

  Aplikojeni 1-3 here ne dite per rast


   

  Bakuchiol | Potassium Azeloyl Diglycinate | Vitamin C |ekstrakt sherebele : Veprim anti akne

   

  I përshtatshëm për
  • Per akne te pa agravuara

  Përdor

  Aplikojeni 1-3 here ne dite per rast


   

  Përbërësit aktiv

  Bakuchiol | Potassium Azeloyl Diglycinate | Vitamin C |ekstrakt sherebele : Veprim anti akne

   

  AC-NORM MEDILIKE EFFECT 2 CREAM

  Krem i veçantë për trajtimin e akneve të moderuara si një opsion alternativ.

  MILD WASH FOAM

  Shkumë larëse për fytyrën dhe trupin e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.