Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  AC-NORM MEDILIKE EFFECT 2 CREAM
  ZMADHO
  50ml

  Trajtim Për Akne

  AC-NORM MEDILIKE EFFECT 2 CREAM

  Nuk predispozojne per akne

  Pa paraben  

  SKU : 422831

  Krem i specializuar qe perdoret si nje alternative per trajtimin e akneve te moderuara .Kremi permban nje kombinim inovtiv te ekstrakteve bimore qe perserisin rezultatet e trajtimit mjekesor te akneve klasik pa asnje nga efektet anesore te tyre .

  Rregullon prodhimin e vajit dhe ka veprim anti inflamator ,anti microbial dhe anti oksidant per te lemuar lekuren me probleme .Perbersit aktiv gjithashtu parandalojne formimin e njollave ,papulave ose enjtjeve .Mund te perdoren gjate ose pas trajtimit mjekesor te akneve .

  I testuar dermatologjikisht.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Per akne te moderuara

  Aplikojeni 1-3 here ne dite

   

  Bakuchiol | Vitamine C | ekstrakt sherebeleje Niacinamide | Vitex oil | Canadian willowherb | Magnolia extract: veprim anti akne

  I përshtatshëm për
  • Per akne te moderuara

  Përdor

  Aplikojeni 1-3 here ne dite

   

  Përbërësit aktiv

  Bakuchiol | Vitamine C | ekstrakt sherebeleje Niacinamide | Vitex oil | Canadian willowherb | Magnolia extract: veprim anti akne

  AC-NORM MEDILIKE EFFECT 1 CREAM

  Krem i veçantë për akne të mesme

  MILD WASH FOAM

  Shkumë larëse për fytyrën dhe trupin e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.