Trajtim Për Akne

AC-NORM MEDILIKE EFFECT 1 CREAM

Nuk predispozojne per akne

  

SKU : 422832

Krem i specializuar qe mund te perdoret si nje alternative e trajtimit mjekesor te akneve e lehta .Kremi permban nje kombinim inovativ i ekstrakteve bimore qe perserit rezultatet e trajtimit mjekesor klasik pa asnje nga efektet anesore te tyre .

Rregullon prodhimin e vajit dhe ka veprim anti inflamator, anti microbial dhe anti oksidant per te lemuar lekuren me probleme .Perbersit aktiv gjithashtu parandalojne formimin e njollave, papulave ose enjtjeve .Mund te perdoren gjate ose pas trajtimit mjekesor te akneve .

I testuar dermatologjikisht.

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv
  • Per akne te pa agravuara

Aplikojeni 1-3 here ne dite per rast


 

Bakuchiol | Potassium Azeloyl Diglycinate | Vitamin C |ekstrakt sherebele : Veprim anti akne

 

I përshtatshëm për
  • Per akne te pa agravuara

Përdor

Aplikojeni 1-3 here ne dite per rast


 

Përbërësit aktiv

Bakuchiol | Potassium Azeloyl Diglycinate | Vitamin C |ekstrakt sherebele : Veprim anti akne

 

AC-NORM MEDILIKE EFFECT 2 CREAM

Krem i veçantë për trajtimin e akneve të moderuara si një opsion alternativ.

MILD WASH FOAM

Shkumë larëse për fytyrën dhe trupin e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.