Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  LICE FREE SET
  ZMADHO
  SHAMPOO 125ml + LOTION 125ml + ΧΤΕΝΑ

  Trajtim Për Parazitët E Kokës

  LICE FREE SET

  Pa Biocide,konservant,dhe paraben

  Produkt I certifikuar

  SKU : 422490

  Nje trajtim natyral I kompletuar  I cili zhduk parazitet e kokes dhe zbut kruarjen dhe irritimin.Ky set permban shampoo kundra paraziteve, locion kundra paraziteve dhe nje kreher special kundra paraziteve.

  Kjo formule permban nje kombinim te pemes se cajit,geranium dhe esenca te vajit te levandes, I cili ne kombinim me perberes aktiv si kalendula dhe ekstraktet bimore te acetum trajton natyralisht dhe heq parazitet.

  Lice Free Set ndalon efektivisht parazitet e kokes ne cdo faze te jetes se tyre. Bllokon parazitet e ritur dhe bllokon trakun e tyre respirator keshtu qe ata sjane ne gjendje te levizin nga nje koke te tjetra dhe te riprodhohen. Ajo gjithashtu ndalon zhvillimin e parazitit nga nimfe ne te rritur dhe tret ngjitesin qe mban therrizat me floket.

  Ky set lehteson lekuren e skalpit nga kruarja dhe irritimi I shkaktuar nga parazitet e kokes, efektivisht dhe ne menyre te sigurt. Ajo ka nje efekt antiinflamator me nje aktivitet te zgjatur kjo fale mikrosferave qe mbajne  perberes edhe kur produkti eshte shpelare. Eshte shume I thjesht per tu perdorur dhe merr vetem pak minuta. Perberesit e tij nuk jane te absorbueshem nga trupi.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Femije, te rritur

  2 faza mjekimi

  Faza 1: Spruconi me kujdes locionin mbi te gjitha floket,duke u fokusuar te rrenjet dhe shmangur fytyren. Ferkoheni me kujdes dhe lereni per 30-40 minuta.Krehni floket me kreherin special. Pastaj aplikoni Lice free shampoo

  Faza 2: Perdorni shampoo te zakonshme dhe lereni per 3 minuta para se ta shpelani.

  Perserisni trajtimin me Lice Free Set per 4-5 dite.

  Informacion dhe keshilla per trajtimin e paraziteve: Nderroni kellefet e jastekeve cdo dite gjate kohes se trajtimit

  Lani rrobat me temperature 55°C

  Lani te gjitha lodrat e femijve dhe vendosini ato ne nje dante plastike per 12-14 dite

  Mos perdorni krem flokesh ose zbutes para trajtimit

  Mos I lani floket per dy dite pas trajtimit

  Lani te gjitha kreherat me uje te nxehte dhe sapun

  Parazitet jane me te lehte te dukshme ne uje te nxehte ndersa vezet e tyre jane me te dukshme ne floket te thate

   

  Vaj I esencave te pemes se cajit/lavender dhe vaj esencial geranium: parazitet jane te pamundur te levizin/vecori antiseptike dhe kundra insekteve
  Ekstrakti I kalendules: Zbutes, kundra kruarjes
  Ekstrakt I Quassia & Acetum: Ngjitesi qe mban therrizat ne floke shperbehet
  Vaji esencial I Neem: Pengon rritjen e larvave dhe formimin e nje muri ekstraskeletal.
  Mikrosferat e vajit esencial me veprim antibacterial: Perberes aktiv me kohe te zgjatur

   

  I përshtatshëm për
  • Femije, te rritur
  Përdor

  2 faza mjekimi

  Faza 1: Spruconi me kujdes locionin mbi te gjitha floket,duke u fokusuar te rrenjet dhe shmangur fytyren. Ferkoheni me kujdes dhe lereni per 30-40 minuta.Krehni floket me kreherin special. Pastaj aplikoni Lice free shampoo

  Faza 2: Perdorni shampoo te zakonshme dhe lereni per 3 minuta para se ta shpelani.

  Perserisni trajtimin me Lice Free Set per 4-5 dite.

  Informacion dhe keshilla per trajtimin e paraziteve: Nderroni kellefet e jastekeve cdo dite gjate kohes se trajtimit

  Lani rrobat me temperature 55°C

  Lani te gjitha lodrat e femijve dhe vendosini ato ne nje dante plastike per 12-14 dite

  Mos perdorni krem flokesh ose zbutes para trajtimit

  Mos I lani floket per dy dite pas trajtimit

  Lani te gjitha kreherat me uje te nxehte dhe sapun

  Parazitet jane me te lehte te dukshme ne uje te nxehte ndersa vezet e tyre jane me te dukshme ne floket te thate

   

  Përbërësit aktiv

  Vaj I esencave te pemes se cajit/lavender dhe vaj esencial geranium: parazitet jane te pamundur te levizin/vecori antiseptike dhe kundra insekteve
  Ekstrakti I kalendules: Zbutes, kundra kruarjes
  Ekstrakt I Quassia & Acetum: Ngjitesi qe mban therrizat ne floke shperbehet
  Vaji esencial I Neem: Pengon rritjen e larvave dhe formimin e nje muri ekstraskeletal.
  Mikrosferat e vajit esencial me veprim antibacterial: Perberes aktiv me kohe te zgjatur

   

  KIDS SUN + NIP SPF 50+

  Locioni Kids' sunscreen dhe ilac kunder insekteve

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.