SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+
  ZMADHO
  50ml

  Mbrojtës Dielli Për Fytyrën Me Ngjyrë

  SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

  Pa parabens dhe pa arome

  SKU : 422235

  Nje krem inovativ, transparent dhe mbrojtes I fytyres me nje sjellje kozmetike unike I cili perhapet me  nje te prekur. Kjo fale inovacionit revolucionar te teknologjise se dyte te lekures, formula e tij unike le nje ndjesi te bute ne lekure, ofron nje shkelqim per 6 ore, obsorbon sebumin dhe zbut aparancen e rrudhave. Eshte e qarte, ndertim jo vajor, nuk le shenja te bardha dhe ben nje makeup ekselent. Pengon shenjat e plakjes dhe mbron kundra dekolorimit I shkaktuar nga ekspozimi ne diell.

  Ndjesi te bute

  Shkelqim mban per 6 ore, perthith vajin dhe sebumin

  Zbusin aparencen e rrudhave

  Nuk le shenja te bardha

  Kundra ujit

  Lejon lekuren te marri fryme

  Ndertim jo vajor

  I testuar dermatologjikisht

  Fitoi Cmimin e Bronzte ne cmimet e shkelqyera te shitjes ne 2014 ne kategorine e produkteve inovative

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor

  Lekure te bardhe

  Lekure te ndjeshme per te shkelqyer

  Pengimin e fotoplakjes

  Lekura me lytha, shenja

  Mbrojtje kundra deskolorimit

  Te gjitha moshat

  Te gjitha tippet e lekures

  Aplikoni rregullisht ne te gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit ne diell. Riperdoreni cdo dy ore dhe menjehere pas notit ose fshirjes me peshqire.

  Aplikoni rregullisht ne te gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit ne diell. Riperdoreni cdo dy ore dhe menjehere pas notit ose fshirjes me peshqire.

  I përshtatshëm për

  Lekure te bardhe

  Lekure te ndjeshme per te shkelqyer

  Pengimin e fotoplakjes

  Lekura me lytha, shenja

  Mbrojtje kundra deskolorimit

  Te gjitha moshat

  Te gjitha tippet e lekures

  Aplikoni rregullisht ne te gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit ne diell. Riperdoreni cdo dy ore dhe menjehere pas notit ose fshirjes me peshqire.

  Përdor

  Aplikoni rregullisht ne te gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit ne diell. Riperdoreni cdo dy ore dhe menjehere pas notit ose fshirjes me peshqire.

  SUN SCREEN VELVET FACE SPF 50+

  Krem mbrojtës për fytyrën me faktor të lartë mbojtës SPF 50+

  AFTER SUN MOUSSE

  Shkumë  për  përdorim pas ekspozimit në diell për fytyrën dhe trupin

  SUN SCREEN VELVET FACE 30

  Krem mbrojtës për fytyrën me faktor të lartë mbojtës SPF 30+