Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  SUN SCREEN VELVET FACE 30
  ZMADHO
  50ml

  Mbrojtës Dielli Për Fytyrë

  SUN SCREEN VELVET FACE 30

  Pa parabens dhe pa arome

  SKU : 422230

  Krem fytyre inovativ, transparent per mbrojtje nga dielli me nje sjellje kozmetike unike qe perhapet eventualisht me nje prekje. Fale teknologjise innovative  revolucionare ‘Second Skin‘ formulae tij unike le nje ndjesi kadifeje ne lekure, ofron pamje mat per 6 ore, absorbon yndyrnen dhe zbeh rrudhat.

  Eshte i paster, perberja jo vajore nuk le zbardhje dhe krijon nje efekt make up te shkelqyer. Parandalon shenjat e fotoplakjes dhe mbron kunder deskolorimit te shkaktuar nga ekspozimi ne diell.

  Ndjesi kadifeje

  Efekt mat per 6 ore, absorbon tepricen e vajit dhe sebumit

  Zbeh rrudhat

  Nuk le ngjyre te bardhe

  Rezistente ndaj ujit

  Lejon fytyren te marri frym

  Jo perberje vajore

   

  I testuar Dermatologjikisht

  Fitoi medalje bronzi ne konkursin Sales Excellence Awards 2014 ne kategorine e produktit /sherbimit inovativ

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  • Perdorim i perditshem per personat qe kane ekspozim te larte ndaj diellit gjate gjithe vitit
  • Lekure e mesme dhe e erret
  • Lekure e ndjeshme ndaj drites
  • Lekure me shenja, vena si mirimange
  • Parandalon foto plakjen
  • Mbrojtje kunder diskolorimeve te lekures
  • Te gjitha tipet e lekures
  • Te gjitha moshat

  Perdorni Sun Screen ne te gjitha zonat e ekspozuara sic jane veshet, balli dhe hunda. Aplikoni shume Sun Screen.Per fytyren e nje te rrituri kerkohet nje sai 1tps .Perdorni sunscreen ne fytyre te thate 20-30 min para ekspozimit ne diell dhe rivendoseni cdo 2 ore dhe menjehere pas notimit ose fshirjes me peshqir te thate.

   

   

  I përshtatshëm për
  • Perdorim i perditshem per personat qe kane ekspozim te larte ndaj diellit gjate gjithe vitit
  • Lekure e mesme dhe e erret
  • Lekure e ndjeshme ndaj drites
  • Lekure me shenja, vena si mirimange
  • Parandalon foto plakjen
  • Mbrojtje kunder diskolorimeve te lekures
  • Te gjitha tipet e lekures
  • Te gjitha moshat
  Përdor

  Perdorni Sun Screen ne te gjitha zonat e ekspozuara sic jane veshet, balli dhe hunda. Aplikoni shume Sun Screen.Per fytyren e nje te rrituri kerkohet nje sai 1tps .Perdorni sunscreen ne fytyre te thate 20-30 min para ekspozimit ne diell dhe rivendoseni cdo 2 ore dhe menjehere pas notimit ose fshirjes me peshqir te thate.

   

   

  SUN SCREEN MOUSSE SPF 30

  Shkume me mbrojtje të lartë SPF 30+ për fytyrën dhe trupin, jo-vajore.

  AFTER SUN MOUSSE

  Shkumë  për  përdorim pas ekspozimit në diell për fytyrën dhe trupin

  ANTI-THERMAL SPRING SEA WATER MIST

  Ujë qetësues për lëkurën e ekspozuar në diell

  SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

  Krem mbrojtës për fytyrën me efekt make-upi dhe me faktor të lartë mbojtës SPF 50+

  SUN SCREEN VELVET FACE SPF 50+

  Krem mbrojtës për fytyrën me faktor të lartë mbojtës SPF 50+

  SUN SCREEN VELVET BODY LOTION SPF 50+

  Krem mbrojtës për trupin dhe fytyrën, përhapje e lehtë, përbërje e butë, si kadife