Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  AFTER SUN MOUSSE
  ZMADHO
  150ml

  Pas Ekspozimit Në Diell

  AFTER SUN MOUSSE

  SKU : 422206

  Shkumë hidratuese për fytyrën dhe trupin, me D-pantenol dhe vitaminë E. Shkuma mbron lëkurën, zbut irritimin dhe siguroron qetësimin e lëkurës së dehidratuar nga ekpsozimi i tepërt në diell, nga kripa e detit dhe nga pluhuri, duke parandaluar njëkohësisht foto-plakjen e lëkurës.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor

  Rritjen e kohëzgjatjen e nxirjes nga dielli

  Hidratim të thellë të lëkurës pas ekspozimit në diell

  Parandalimin e djegies nga dielli

  Aplikoni shkumën në lëkurë çdo ditë pas ekspozimit në diell

   

  I përshtatshëm për

  Rritjen e kohëzgjatjen e nxirjes nga dielli

  Hidratim të thellë të lëkurës pas ekspozimit në diell

  Parandalimin e djegies nga dielli

  Përdor

  Aplikoni shkumën në lëkurë çdo ditë pas ekspozimit në diell

   

  ANTICORT CREAM

  Kremi alternative e steroideve

  SUN SCREEN VELVET BODY LOTION SPF 50+

  Krem mbrojtës për trupin dhe fytyrën, përhapje e lehtë, përbërje e butë, si kadife

  SUN SCREEN VELVET FACE 30

  Krem mbrojtës për fytyrën me faktor të lartë mbojtës SPF 30+

  SUN SCREEN VELVET FACE SPF 50+

  Krem mbrojtës për fytyrën me faktor të lartë mbojtës SPF 50+

  SUN SCREEN MOUSSE SPF 30

  Shkume me mbrojtje të lartë SPF 30+ për fytyrën dhe trupin, jo-vajore.

  SUN SCREEN INVISIBLE SPRAY SPF 50+

  Spray me mbrojtje të lartë SPF 50+ për fytyrën dhe trupin