Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.

Krem Për Këmbët

FREZYDERM FREZYFEET është formuluar për tu kujdesur dhe për të qetësuar këmbët tuaja, ndërkohë që përbërësit aktiv rigjenerojnë, largojnë qelizat e vdekura dhe hidratojnë lëkurën tuaj.

FREZYFEET DIAPED CREAM

Krem për kembët diabetike