Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  BABY COLOGNE
  ZMADHO
  150ml

  Përkujdesje Për Foshnje

  BABY COLOGNE

  Pa Alkool dhe Parabens

  SKU : 422116

  Kolonja hidratuese per femije me nje arome te fresket qetesuese. Eshte zgjedhur me kujdes sin je formule qe permban kamomil antiinflamator per te zvogeluar irritimin dhe pantenol per te mbrojtur dhe zbutur lekuren. Eshte nje kompozim pa alkool qe do thote  se nuk irriton ose inflamon lekuren delicate te bebes. Eshte shume I sigurt ndersa permban hidro esenca dhe ph I tij eshte I pershtatshem per lekuren e bebes.

  Dermatologjikisht I testuar.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Bebe

  Sprucoheni me kujdes ne qafen e bebes, trup dhe koke, duke mbrojtur fytyren e tij me doren tuaj.

   

  Ekstrakt kamomili: Antiflogjistik, efekt antiirritues

  Alantoin: Minimizon irritimin

  Pantenol: Mbron dhe zbut lekuren

  I përshtatshëm për
  • Bebe
  Përdor

  Sprucoheni me kujdes ne qafen e bebes, trup dhe koke, duke mbrojtur fytyren e tij me doren tuaj.

   

  Përbërësit aktiv

  Ekstrakt kamomili: Antiflogjistik, efekt antiirritues

  Alantoin: Minimizon irritimin

  Pantenol: Mbron dhe zbut lekuren

  BABY OIL

  Vaj delikat zbutës për masazh.

  BABY LIQUID TALC

  Pudër e lëngshme për lëkurën delikatë të foshnjeve

  BABY BATH

  Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes.

  BABY HYDRA MILK

  Qumësht hidratues për lëkurën e foshnjeve.

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.

  BABY CHAMOMILE BATH

  Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes