Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  BABY FOAM
  ZMADHO
  150ml

  Përkujdesje Për Foshnje

  BABY FOAM

  Pa alkool, pa parabens

  SKU : 422108

  Nje shkume e lehte pastruese qe pastron dhe ushqen lekuren e bebes. Pastron lehtesisht, pa irritim, dhe mbron ate nga factor te jashtem. Perberesit e saj hidratues, emollient dhe antiinflamator hidratojne dhe qetesojne lekuren e ndjeshme dhe te irrituar.
  Produkti shkumezues ne vendin ku e aplikon do te thote qe ska nevoje per tu fshire, ai gjithashtu mund te hiqet me uje ose duke perdorur nje kartpecete, duke e bere ideal perdorim.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Bebe

  Pastrimin e duarve

  Plaget

  Aplikoni shkumen mbi zonen e nevojshme,largoni ate me uje ose me peshqir

   

  Surfaktante mesatare: Pastrim efikas pa irritime

  Ekstrakti I kamomilit: Antiinflamator,veprim zbutes

  Proteinat e drithrave: Perforcues I shtreses hidrolipide/Minimizon efektet shkaterruese nga factor te jashtem

  Hidraton,emollient dhe perberes antiinflamator: Efekt sherues dhe antiirritues

  I përshtatshëm për

  Bebe

  Pastrimin e duarve

  Plaget

  Përdor

  Aplikoni shkumen mbi zonen e nevojshme,largoni ate me uje ose me peshqir

   

  Përbërësit aktiv

  Surfaktante mesatare: Pastrim efikas pa irritime

  Ekstrakti I kamomilit: Antiinflamator,veprim zbutes

  Proteinat e drithrave: Perforcues I shtreses hidrolipide/Minimizon efektet shkaterruese nga factor te jashtem

  Hidraton,emollient dhe perberes antiinflamator: Efekt sherues dhe antiirritues

  BABY SHAMPOO

  Shampo e butë për foshnje

  BABY BATH

  Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes.

  BABY CREAM

  krem për eliminimin e rash-it të shkaktuar nga pelenat.

  BABY HYDRA MILK

  Qumësht hidratues për lëkurën e foshnjeve.

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.