Hidratim

MATTE EFFECT CREAM

SKU : 427122

Nje krem me efekt pa vaj dhe hidratues per fytyrat e yndyrshme dhe te perzjera. Perthith menjehere vajin e tepert, duke siguruar nje pamje mat per mbi 10 ore dhe redukton dukjen e linjave te imta dhe rrudhave.

Baze shume e mire per make up

I testuar dermatologjikisht

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv

Te gjitha moshat

Lekure e yndyrshme dhe e perzjere

Sekretimin e sebumit

Aplikojeni ne fytyre dhe qafe 2 here ne dite ne lekure te thate dhe te paster.

 

Kombinon 3 pudra (LMC Matrix, PM, najlon bimore ): Absorbon yndyren ne menyre efektive dhe me efekt qe zgjat
Oligosaccharidesnga pambuku: hidratim
Nigella Sativa | vaj kungulli: Balancon yndyren

 

I përshtatshëm për

Te gjitha moshat

Lekure e yndyrshme dhe e perzjere

Sekretimin e sebumit

Përdor

Aplikojeni ne fytyre dhe qafe 2 here ne dite ne lekure te thate dhe te paster.

 

Përbërësit aktiv

Kombinon 3 pudra (LMC Matrix, PM, najlon bimore ): Absorbon yndyren ne menyre efektive dhe me efekt qe zgjat
Oligosaccharidesnga pambuku: hidratim
Nigella Sativa | vaj kungulli: Balancon yndyren

 

MOISTURIZING 24H CREAM

Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

MOISTURIZING PLUS CREAM

Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

BOTULIN EFFECT CREAM

Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.

EYE CREAM

Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.