ACTIVE BLOCK SPF 25
  ZMADHO
  50ml

  Kundër Plakjes

  ACTIVE BLOCK SPF 25

  Rrit qelizat e lekures me 17%

  Pa paraben

  SKU : 427112

  Ky krem i specializuar kunder plakjes siguron hidratim qe zgjat ne kohe dhe mbrojtje nga dielli. Formula e permirsuar permban filtra UVA dhe UVB, Acid hialuronik dhe agjente kunder plakjes, duke siguruar mbrojtje te plote kunder shenjave te para te plakjes. Kremi parandalon formimin e rrudhave te reja, zbeh vijat e imeta dhe i rikthen lekures shendetin. Ipasur, jo vajor, lehtesisht i absorbueshem .

  I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Vijat e holla

  Rrudhat e para

  Cdo tip lekure nga mosha 25-45

  Aplikojeni cdo dite ne lekure te paster dhe te thate, ne fytyre dhe qafe.

  Ekstrakte orizi dhe peptide: kunder plakjes, vepron kunder rrudhave

  Tripeptide-1 |Acid hialuronik  |  filtra UVA-UVB: mbrojne nga foto plakja, hidratojne

   

  I përshtatshëm për

  Vijat e holla

  Rrudhat e para

  Cdo tip lekure nga mosha 25-45

  Përdor

  Aplikojeni cdo dite ne lekure te paster dhe te thate, ne fytyre dhe qafe.

  Përbërësit aktiv

  Ekstrakte orizi dhe peptide: kunder plakjes, vepron kunder rrudhave

  Tripeptide-1 |Acid hialuronik  |  filtra UVA-UVB: mbrojne nga foto plakja, hidratojne

   

  NIGHT FORCE A + E CREAM

  Krem nate kundër plakjes me retinol dhe vitaminë E për fytyrën dhe qafën.

  EYE CREAM

  Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

  BOTULIN EFFECT CREAM

  Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.

  MILD WASH FOAM

  Shkumë larëse për fytyrën dhe trupin e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.