Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  NIPPLE CARE EMOLLIENT CREAM-GEL
  ZMADHO
  40ml

  Krem Për Mamelat E Gjirit

  NIPPLE CARE EMOLLIENT CREAM-GEL

  Estimi i testit të testimit

  SKU : 422701

  Kremi i bute i mamelave mund te perdoret  nga grate qe jane shtatzane ose qe ushqejne foshnjat me gji.

  Perdorimi i nipple cream gjate shtatzanise pergatit mamelat per laktacion keshtu qe dhe ushqyerja me gji eshte e lehte dhe pa dhimbje.
  Kremi ka veprim ani irritant, zbutes qe hidraton dhe riforcon mikroqarkullimin duke e mbajtur lekuren e mamelave elastike. Nuk shkakton alergji dhe nuk ndryshon ndjesine natyrale te mamelave per foshnjet.

  I testuar dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Kujdes, mbrojtje, trajtim te mamelave gjate shtatzanise dhe ushqyerjes me gji

   

  Shtatzani: aplikojeni ne lekure te paster 2 here ne dite qe nga muaji i 4 i shtatzanise
  Ushqyerje me gji lerini mamelat te thata pas ushqyerjes me gji dhe me pas aplikoni kremin me levizje te buta.
  Nuk ka nevoje per shplarje ne ushqyerjen tjeter me gji

   

  Ekstrakt kamomili | Kalendula: veprim lehtesimi reduktim i inflamacionit

  Ekstrakte te Centella | Glycyrriza Oryza: permirsojne tolerancen e lekures, hidratim, absorbojne likidin e mbetur.

   

  I përshtatshëm për
  • Kujdes, mbrojtje, trajtim te mamelave gjate shtatzanise dhe ushqyerjes me gji

  Përdor

   

  Shtatzani: aplikojeni ne lekure te paster 2 here ne dite qe nga muaji i 4 i shtatzanise
  Ushqyerje me gji lerini mamelat te thata pas ushqyerjes me gji dhe me pas aplikoni kremin me levizje te buta.
  Nuk ka nevoje per shplarje ne ushqyerjen tjeter me gji

   

  Përbërësit aktiv

  Ekstrakt kamomili | Kalendula: veprim lehtesimi reduktim i inflamacionit

  Ekstrakte te Centella | Glycyrriza Oryza: permirsojne tolerancen e lekures, hidratim, absorbojne likidin e mbetur.

   

  RECONSTRIA CREAM

  Krem për reduktimin e strijave

  PREVENSTRIA CREAM

  Krem për parandalimin e strijave

  RECTANAL AID CREAM

  Krem zbutes per permirsimin e hemorroideve