Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  RECTANAL AID CREAM
  ZMADHO
  50ml

  Hemorroide

  RECTANAL AID CREAM

  Pa substance farmaceutike dhe pa paraben

  SKU : 422705

  Krem zbutes qe siguron lehtesim nga simptomat e hemorroideve. Formula e kremit eshte e pasur me ekstrakte bimore qe kane veprim zbutes, analgjezik dhe konstriktor.

  Lehteson djegien dhe dhimbjen zbut dhe sheron lekuren e irrituar.

   

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Hemorroide

  Aplikojeni ne lekure te paster ne zonen perianale 3-4 here ne dite dhe vecanerisht para gjumit.

  Hippophae rhamnoides: zbutes, veti sheruese
  Epilobium Angustifolium | Hordeum Vulgare | Argania Spinosa | Glycyrrhetinate acid: vepron kundra djedies
  Polydocanol | Zinx Oxide: analgjezik, konstriktor

   

   

  I përshtatshëm për
  • Hemorroide

  Përdor

  Aplikojeni ne lekure te paster ne zonen perianale 3-4 here ne dite dhe vecanerisht para gjumit.

  Përbërësit aktiv

  Hippophae rhamnoides: zbutes, veti sheruese
  Epilobium Angustifolium | Hordeum Vulgare | Argania Spinosa | Glycyrrhetinate acid: vepron kundra djedies
  Polydocanol | Zinx Oxide: analgjezik, konstriktor

   

   

  RECONSTRIA CREAM

  Krem për reduktimin e strijave

  PREVENSTRIA CREAM

  Krem për parandalimin e strijave

  NIPPLE CARE EMOLLIENT CREAM-GEL

  Kremi i mamelave per perdorim gjate shtatzanise ose ushqyerjes me gj

  INTIM AID CLEANSER

  Likuid lares antiseptic per zonen intime

  INTIM AREA LIQUID

  Likuid pastrues per zonen intime