Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  PREVENSTRIA CREAM
  ZMADHO
  150ml

  Krem Për Strijat

  PREVENSTRIA CREAM

  SKU : 422703

  Mbron trupin tuaj nga strijet gjate shtatzanise, pubertetit, kur ndodhin ndryshime te papritura ne peshe.

  Ekstrakti i avokados hidraton lekuren nderkohe qe perbersit e tjere ulin humbjen transdermale te ujit, permirson perberjen e lekures dhe rrit elasticitetin Forcojne indet e dobesuara te lekures.

  Parandalojne varjen e lekures dhe formimin e strijeve. Mund te perdoret qe ne muajin e 3 te shtatzanise.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Reduktimin e strijave te shtatzanise ose pas ndryshimit te peshes

  Forcojne indet e dobesuara te lekures

  Parandalojne varjen dhe zgjerimin e  lekures

  Masazhoni bute ne lekure te paster dhe te thate dukeu fokusuar ne bark, vithe kofshe dhe gjoks. Perdoreni 2 here ne dite per rezultate maksimale

  Ekstrakt uva lactuca: mbron elastinen, aktivizon frymarjen qelizore, rrit hidratimi
  Trimethylglycine | Phytosterols: permirsojne elasticitetin dhe perberjen e lekures
  CM-Glucan: rrit rezistencen e lekures
  Ekstrakt avokadoje | Agjente zbutes: veprim zbutes

   

  I përshtatshëm për

  Reduktimin e strijave te shtatzanise ose pas ndryshimit te peshes

  Forcojne indet e dobesuara te lekures

  Parandalojne varjen dhe zgjerimin e  lekures

  Përdor

  Masazhoni bute ne lekure te paster dhe te thate dukeu fokusuar ne bark, vithe kofshe dhe gjoks. Perdoreni 2 here ne dite per rezultate maksimale

  Përbërësit aktiv

  Ekstrakt uva lactuca: mbron elastinen, aktivizon frymarjen qelizore, rrit hidratimi
  Trimethylglycine | Phytosterols: permirsojne elasticitetin dhe perberjen e lekures
  CM-Glucan: rrit rezistencen e lekures
  Ekstrakt avokadoje | Agjente zbutes: veprim zbutes

   

  RECONSTRIA CREAM

  Krem për reduktimin e strijave

  NIPPLE CARE EMOLLIENT CREAM-GEL

  Kremi i mamelave per perdorim gjate shtatzanise ose ushqyerjes me gj

  RECTANAL AID CREAM

  Krem zbutes per permirsimin e hemorroideve

  INTIM AID CLEANSER

  Likuid lares antiseptic per zonen intime

  INTIM AREA LIQUID

  Likuid pastrues per zonen intime