Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  RECONSTRIA CREAM
  ZMADHO
  75ml

  Krem Për Strijat

  RECONSTRIA CREAM

  Estimi i testit të testimit

  SKU : 422704

  Krem rigjenerues redukton dukjen e strijeve qe ndodhin gjate shtatzanise ose pas ndryshimeve te menjehershme te peshes. Perbersit active sigurojne hidratim te thelle, rindertojne kolagjenin dhe elastinen, lemojne lekuren nderkohe qe i kthejne lekures elasticitetin dhe garantojne nje dukje natyrale.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Reduktimin e strijave te shtatzanise ose pas ndryshimit te peshes

  Forcojne indet e dobesuara te lekures

  Parandalojne varjen e lekures

  Masazhoni bute ne lekure te paster dhe te thate duke i kushtuar vemendje strijave.

  Perdoreni 2-3 here ne dite per aq gjate sa nevojitet, ne varesi te ashpersise  se strijave

   

  Siegesbeckia orientalis: rigjenerim te qelizave te indeve, permirsim i elasticitetit, veprim anti inflamator
  Hydroxyproline MSA: rikonstruksion i kolagjenit dhe elastines, balancon stabilitetin kapilar
  Ekstrakt elbi | vaj argani | gjalp karite: rinderton barrjeren e lekures, dhe ruan balancen e saj
  Biosakaride | Persea gratissima: rrit hidratimin

   

  I përshtatshëm për

  Reduktimin e strijave te shtatzanise ose pas ndryshimit te peshes

  Forcojne indet e dobesuara te lekures

  Parandalojne varjen e lekures

  Përdor

  Masazhoni bute ne lekure te paster dhe te thate duke i kushtuar vemendje strijave.

  Perdoreni 2-3 here ne dite per aq gjate sa nevojitet, ne varesi te ashpersise  se strijave

   

  Përbërësit aktiv

  Siegesbeckia orientalis: rigjenerim te qelizave te indeve, permirsim i elasticitetit, veprim anti inflamator
  Hydroxyproline MSA: rikonstruksion i kolagjenit dhe elastines, balancon stabilitetin kapilar
  Ekstrakt elbi | vaj argani | gjalp karite: rinderton barrjeren e lekures, dhe ruan balancen e saj
  Biosakaride | Persea gratissima: rrit hidratimin

   

  PREVENSTRIA CREAM

  Krem për parandalimin e strijave

  RECTANAL AID CREAM

  Krem zbutes per permirsimin e hemorroideve

  INTIM AID CLEANSER

  Likuid lares antiseptic per zonen intime

  INTIM AREA LIQUID

  Likuid pastrues per zonen intime

  NIPPLE CARE EMOLLIENT CREAM-GEL

  Kremi i mamelave per perdorim gjate shtatzanise ose ushqyerjes me gj