BABY HYDRA MILK ZMADHO 200ml

Hidratues per Bebet

BABY HYDRA MILK

Mbron dhe hidraton lekuren e bebeve

SKU : 422103

Nje emulsion hidratues, I pershtatshem per lekuren e thate, te irrituar dhe te ndjeshme te bebeve dhe e zbut ate, duke e mbrojtur nga dehidratimi dhe tharja. Formula eshte e pasur me proteina dritherash te cilat forcojne shtresen e jashtme mbrojtese te lekures. Ai gjithashtu permban ekstrakte kamomili, te cilat veprojne si anti-irritues dhe anti-iflamatore. e le lekuren e bebes te bute dhe delicate

E testuar dermatologjikisht

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv
  • Bebet

Aplikoni cdo dite ne lekure te paster dhe te thate ne menyre rrethore deri sa te absorbohet. Ajo mund te perdoret per te masazhuar bebin dhe sin je product qe mbron bebin pas ekspozimit nga dielli gjate veres.

 

Ekstraktet e kamomilit: efekt antiflogistik dhe anti-irritues

Proteinat e grurit: Perforcojne shtresen hidrolipide

Perberesit antinflamator: Vecori sheruese dhe zbutese

 

I përshtatshëm për
  • Bebet
Përdor

Aplikoni cdo dite ne lekure te paster dhe te thate ne menyre rrethore deri sa te absorbohet. Ajo mund te perdoret per te masazhuar bebin dhe sin je product qe mbron bebin pas ekspozimit nga dielli gjate veres.

 

Përbërësit aktiv

Ekstraktet e kamomilit: efekt antiflogistik dhe anti-irritues

Proteinat e grurit: Perforcojne shtresen hidrolipide

Perberesit antinflamator: Vecori sheruese dhe zbutese

 

BABY CREAM

krem për eliminimin e rash-it të shkaktuar nga pelenat.

BABY LIQUID TALC

Pudër e lëngshme për lëkurën delikatë të foshnjeve

BABY OIL

Vaj delikat zbutës për masazh.

BABY COLOGNE

Kolonjë e lehtë për foshnje

BABY SUN CARE SPF 25

Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.

BABY BATH

Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes.