Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.
  MOISTURIZING 24H CREAM
  ZMADHO
  50ml

  Hidratim

  MOISTURIZING 24H CREAM

  Fytyre 50% me e hidratuar edhe 7 ore pas aplikimit

  Pa paraben

  SKU : 427100

  Krem i bute dhe rifreskues per qafen dhe fytyren. I pasur me ekstrakte bimore dhe ceramide, keto perberes me veprim te shpejte sigurojne hidratim qe zgjat ne kohe dhe nxit prodhimin e kolagjenit. Kremi gjithashtu mbron lekuren nga plakja e parakohshme dhe siguron mbrojtje antioksidante nepermjet mbrojtjes se.

  Qe ne perdorimin e pare  lekura ndihet e  rehidruar, e bute dhe me tonus. Kremi ka nje perberje te holle jo vajore qe e bene ate lehtesisht te absorbueshem dhe nje baze perfekte per make up. Nuk  le mbetje.

  I testuar dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Hidratim te perditshem per lekurat e te rinjeve  (20+)

  Lekure e ndjeshme dhe e prirur per tu thare (gjate ndryshimit te stineve)

  Aplikojeni cdo dite dhe nate ne lekure te thate dhe te paster, ne fytyre dhe qafe

  Imperatacylindrica | Cassia Angustifolia | Panthenol: Hidratim
  Tripeptides: Redukton shenjat e foto plakjes
  Ceramides | Cholesterol: riforcon barrieren e lekures
  Antioksidant: Mbron kunder ndotjes se ajrit dhe radikaleve agresive  te lira

   

  I përshtatshëm për

  Hidratim te perditshem per lekurat e te rinjeve  (20+)

  Lekure e ndjeshme dhe e prirur per tu thare (gjate ndryshimit te stineve)

  Përdor

  Aplikojeni cdo dite dhe nate ne lekure te thate dhe te paster, ne fytyre dhe qafe

  Përbërësit aktiv

  Imperatacylindrica | Cassia Angustifolia | Panthenol: Hidratim
  Tripeptides: Redukton shenjat e foto plakjes
  Ceramides | Cholesterol: riforcon barrieren e lekures
  Antioksidant: Mbron kunder ndotjes se ajrit dhe radikaleve agresive  te lira

   

  MOISTURIZING PLUS CREAM

  Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

  MATTE EFFECT CREAM

  Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.

  MILD WASH FOAM

  Shkumë larëse për fytyrën dhe trupin e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

  BOTULIN EFFECT CREAM

  Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.

  EYE CREAM

  Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.