Hidratim

MOISTURIZING PLUS CREAM

Fytyre 50% me e hidratuar edhe 7 ore pas aplikimit

SKU : 427101

Ky krem i pasur dhe i bute per fytyren dhe qafen pastron thellesisht lekuren. Nje perzjerje unike dhe komplekse e 3 acideve hialuronike, secili me peshe molekulare te ndryshme, punojne se bashku per te hidratuar te tre nivelet e lekures. Nderkohe qe perbersit dhe ekstraktet bimore sigurojne permirsim dhe mbrojtje anti oksidante.

Kremi ndihmon gjithashtu ne prodhimin e kolagjenit dhe elastines, si rezultat vijat e imta reduktohen dhe lekura behet e tonifikuar.

I testuar dermatologjikisht

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv

Per hidratim te perditshem per lekurat e te rriturve 30+

Lekure e thate ose mesatarisht e thate

Aplikojeni cdo dite ose nate ne lekure te paster dhe te thate, ne fytyre dhe qafe.

3 tipe acidi hialuronik | ekstrakte bimore  | perberes aktiv fiku: hidratim te zgjatur
Tetrapeptides: trajtim kunder plakjes
Ekstrakte luledielli | Ekstrakt rozmarine | Vitamine E: Mbron AND nga stresi oksidativ .
Agjente normal hidratues | vaj bimesh: riforcon shtresen hidrolipidike

I përshtatshëm për

Per hidratim te perditshem per lekurat e te rriturve 30+

Lekure e thate ose mesatarisht e thate

Përdor

Aplikojeni cdo dite ose nate ne lekure te paster dhe te thate, ne fytyre dhe qafe.

Përbërësit aktiv

3 tipe acidi hialuronik | ekstrakte bimore  | perberes aktiv fiku: hidratim te zgjatur
Tetrapeptides: trajtim kunder plakjes
Ekstrakte luledielli | Ekstrakt rozmarine | Vitamine E: Mbron AND nga stresi oksidativ .
Agjente normal hidratues | vaj bimesh: riforcon shtresen hidrolipidike

MOISTURIZING 24H CREAM

Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

BOTULIN EFFECT CREAM

Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.

EYE CREAM

Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

MATTE EFFECT CREAM

Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.

MILD WASH FOAM

Shkumë larëse për fytyrën dhe trupin e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.