Kundër Plakjes

BOTULIN EFFECT CREAM

Redukton rrudhat me 26%

SKU : 427124

Krem qe redukton rrudhat statike dhe ato te mimikes se fytyres dhe qafes duke perfshire: balli, anash syve, buze dhe hunde. Ekstraktet bimore me veti relaksuese prodhojne nje efekt si botoksi, zbehin rrudhat ne thellesi dhe madhesi. Formula qe ushqen, sheron dhe hidraton ne thellesi, redukton rrudhat dhe shenjat e plakjes per nje fytyre te rivitalizuar.

Efekti zgjat per aq kohe sa produkti aplikohet si baze ditore

Mund te perdoret pas injektimeve invasive per te rritur kohezgjatjen e efektit .

Dermatologjikisht i testuar

Ka marre cmimin si produkti me i mire ne kategorine e ‘Kujdesit te specializuar per fytyren ‘ne Prix De Beaute 2014


More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv

Rrudhat statike dhe te mimikes

Gjitha moshat

Pas injektimit te medikamenteve farmaceutike

Aplikojeni perdite ne mengjes dhe /ose darke, ne lekure te paster para vendosjes se kremit te kujdesit te lekures

 

Hibiscus Peptide | Acetyl Hexapeptide-8: reduktim dinamik i rrudhave

Acid palmitik  |Amino Acide bimore: reduktim dinamik te rrudhave,
Acid Hyaluronic: hidratim i thelle
Vitamine Ε: mbrojtje anti oksidante

 

I përshtatshëm për

Rrudhat statike dhe te mimikes

Gjitha moshat

Pas injektimit te medikamenteve farmaceutike

Përdor

Aplikojeni perdite ne mengjes dhe /ose darke, ne lekure te paster para vendosjes se kremit te kujdesit te lekures

 

Përbërësit aktiv

Hibiscus Peptide | Acetyl Hexapeptide-8: reduktim dinamik i rrudhave

Acid palmitik  |Amino Acide bimore: reduktim dinamik te rrudhave,
Acid Hyaluronic: hidratim i thelle
Vitamine Ε: mbrojtje anti oksidante

 

NIGHT FORCE A + E CREAM

Krem nate kundër plakjes me retinol dhe vitaminë E për fytyrën dhe qafën.

ACTIVE BLOCK SPF 25

Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.

EYE CREAM

Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

MOISTURIZING PLUS CREAM

Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.