Kundër Plakjes

NIGHT FORCE A + E CREAM


9.46% forcimi i kohezionit të lëkurës

SKU : 427115

Krem nate  kunder plakjes per fytyren dhe qafen. I pasur me retinol i cili intensifikon prodhimin e kolagjenit dhe rregullon perteritjen e qelizave te lekures, kremi targeton shenjat e para te plakjes nderkohe redukton dhe rrudhat e dukshme. Vitamina E ne formule siguron mbrojtje kunder radikaleve te lire.

Kremi siguron hidratim te menjehershem dhe rrit trashesine e lekures, duke e mbrojtur  me mire nga elementet e jashte. Ipasur, jo vajor, lehtesisht i absorbueshem.

I testuar dermatologjikisht.

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv

Vijat e holla

Rrudhat e para

Cdo tip lekure nga mosha 25-45

Aplikojeni cdo nate ne lekure te paster dhe te thate.

.

 

Isoflavones | Vitamine A ne lipozome: redukton rrudhat e imta
Procyanides | Vitamine E: mbrojtje anti oksidante
Phytosterols: riforcon lidhjen e lekures
 Extrakt Majaje: Tonifikon  | Forcon  | Shkelqen | Hidraton

I përshtatshëm për

Vijat e holla

Rrudhat e para

Cdo tip lekure nga mosha 25-45

Përdor

Aplikojeni cdo nate ne lekure te paster dhe te thate.

.

 

Përbërësit aktiv

Isoflavones | Vitamine A ne lipozome: redukton rrudhat e imta
Procyanides | Vitamine E: mbrojtje anti oksidante
Phytosterols: riforcon lidhjen e lekures
 Extrakt Majaje: Tonifikon  | Forcon  | Shkelqen | Hidraton

ACTIVE BLOCK SPF 25

Krem dite kundër plakjes, me mbrojtje kundër diellit dhe perbëres hidratues.

EYE CREAM

Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

MATTE EFFECT CREAM

Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.

MOISTURIZING PLUS CREAM

Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

BOTULIN EFFECT CREAM

Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë.