MILD WASH FOAM
  ZMADHO
  150 ml

  Larje Fytyre

  MILD WASH FOAM

  Pa ngjyryes, arome, sapune

  SKU : 422307

  Shkume shume e bute larese, ideale per fytyre normale dhe sensitive. Shkuma nuk ka nevoje per ferkim dhe ul shancet per irritimin e lekures. Eshte e pasur me perberes aktiv bimore qe mbron kunder irritimit dhe forcon mbrojtjen natyrale te lekures. Ka gjithashtu efekte hidratante dhe zbutese.

  I testuar dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Lekure e ndjeshme, intolerante

  Trajton aknet severe bashke  me mjekime

  Semundje eruptive

  Trajtimi i lekures post kirurgji

  Trup dhe fytyre

  Trajtimin e lekures intime pas menopauzes

  Fimoza dhe balanitis te cdo moshe

  Apliko ne lekure te thate dhe pastrojeni me levizje te buta, shplajeni mire.

   

  Surfactant te bute: pastrim efektiv
  Agjent zbutes dhe hidratant: zbutje, hidratim
  Alantoine Aloe, Panthenol: mbron nga irritimi
  CM Glukan: forcon mbrojtjen natyrale, aktivizim te qelizave te langerhansit

   

  I përshtatshëm për

  Lekure e ndjeshme, intolerante

  Trajton aknet severe bashke  me mjekime

  Semundje eruptive

  Trajtimi i lekures post kirurgji

  Trup dhe fytyre

  Trajtimin e lekures intime pas menopauzes

  Fimoza dhe balanitis te cdo moshe

  Përdor

  Apliko ne lekure te thate dhe pastrojeni me levizje te buta, shplajeni mire.

   

  Përbërësit aktiv

  Surfactant te bute: pastrim efektiv
  Agjent zbutes dhe hidratant: zbutje, hidratim
  Alantoine Aloe, Panthenol: mbron nga irritimi
  CM Glukan: forcon mbrojtjen natyrale, aktivizim te qelizave te langerhansit

   

  AC-NORM MEDILIKE EFFECT 1 CREAM

  Krem i veçantë për akne të mesme

  AC-NORM MEDILIKE EFFECT 2 CREAM

  Krem i veçantë për trajtimin e akneve të moderuara si një opsion alternativ.

  MOISTURIZING 24H CREAM

  Hidratues 24 orësh për fytyrën dhe qafën

  MOISTURIZING PLUS CREAM

  Krem hidratim intensive, për qafën dhe fytyrën me përbërje të pasur, jo-vajore.

  MATTE EFFECT CREAM

  Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.