Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

  SUN SCREEN VELVET BODY LOTION SPF 50+
  ZMADHO
  125ml

  Mbrojtësit E Dielli Për Trup

  SUN SCREEN VELVET BODY LOTION SPF 50+

  Pa paraben

  Jo akne shkaktues

  SKU : 422231

  Sun screen inovati me mbrojtje te larte qe i jep lekures nje ndjesi kadifeje jo vajore. Fale teknologjise innovative second skin, ai krijon ndjesine e nje lekure te dyte te padukshme me filtra te larte mbrojtes.

  Perberja e ben ate lehtesisht te aplikueshem dhe shperndahet me nje prekje te vetme, pa ferkim, nuk le ngjyre te bardhe, lejon frymemarrjen e lekures dhe eshte rezistent ndaj ujit dhe djersitjes. Mbrojtje ndaj fotoplakjes dhe diskolorimit te lekures  te shkaktuara nga ekspozimi ne diell.

  I testuar Dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  • Lekure te bardhe
  • Lekure e ndjeshme ndaj drites
  • Lekure me shenja dhe lythat
  • Parandalon foto plakjen
  • Mbron nga diskolorimet e lekures
  • Te gjitha tipet e lekures
  • Te gjitha moshat

   

  Aplikojeni ne lekure te thate 20-30 minuta para ekspozimit ne diell, duke u siguruar qe te lyeni te gjitha siperfaqet e ekspozuara te lekures si shputa e kembes dhe zona mbrapa gjunjeve. Aplikoni shume sunscreen. Per trupin e nje te rrituri nevojiten 2tbsp. Rivendoseni cdo 2 ore dhe menjehere pas notimit ose fshirjes me peshqir  te thate.

   

  I përshtatshëm për
  • Lekure te bardhe
  • Lekure e ndjeshme ndaj drites
  • Lekure me shenja dhe lythat
  • Parandalon foto plakjen
  • Mbron nga diskolorimet e lekures
  • Te gjitha tipet e lekures
  • Te gjitha moshat

   

  Përdor

  Aplikojeni ne lekure te thate 20-30 minuta para ekspozimit ne diell, duke u siguruar qe te lyeni te gjitha siperfaqet e ekspozuara te lekures si shputa e kembes dhe zona mbrapa gjunjeve. Aplikoni shume sunscreen. Per trupin e nje te rrituri nevojiten 2tbsp. Rivendoseni cdo 2 ore dhe menjehere pas notimit ose fshirjes me peshqir  te thate.

   

  SUN SCREEN INVISIBLE SPRAY SPF 50+

  Spray me mbrojtje të lartë SPF 50+ për fytyrën dhe trupin

  SUN SCREEN MOUSSE SPF 30

  Shkume me mbrojtje të lartë SPF 30+ për fytyrën dhe trupin, jo-vajore.

  AFTER SUN MOUSSE

  Shkumë  për  përdorim pas ekspozimit në diell për fytyrën dhe trupin

  SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

  Krem mbrojtës për fytyrën me efekt make-upi dhe me faktor të lartë mbojtës SPF 50+

  SUN SCREEN VELVET FACE 30

  Krem mbrojtës për fytyrën me faktor të lartë mbojtës SPF 30+

  SUN SCREEN VELVET FACE SPF 50+

  Krem mbrojtës për fytyrën me faktor të lartë mbojtës SPF 50+