Mirë se erdhëtc

Zgjidhni faqen e internetit që doni të vizitoni

BABY SHAMPOO ZMADHO 300ml

Shampo Për Foshnje

BABY SHAMPOO

ph 7.1 te pershtatshem me lengun lakrimal e cila muk irriton syte.

SKU : 422124

Shampoo shume e lehte per perdorim te perditshem per bebin.

Formula e saj e lehte permban nivele natyrale lageshtie te flokeve dhe lekures, pa agravuar ose irrituar syte e bebit.

Proteinat e grurit forcojne strukturen e flokeve, ndersha ekstraktet e kamomilit kane efekt antiiritues dhe antiiflamator.

Largohet lehtesisht nga lekura dhe floket dhe I zbusin.

Respekton lekuren fiziologjike te foshnjes duke mbrojtur barrieren e lekure, pH dhe floren normale te lekures.

Dermatologjikisht dhe

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv

Bebet

Hidhni nje sasi te vogel mbi koken e femijes dhe ferkoheni lehtesisht. Gjithashtu lani lehtesisht dhe veshet, hapesiren pas tyre dhe fytin. Shpelaheni me presion te ulet uji me rubinet ose me dore.

Keshille e dobishme: Lani floket e bebeve duke perdorur shampoo te bute si laresit e tjere te trupit dhe fytyres qe mund te kene perberes emollient te larte e mund te rezojne floket e bebit.2 ne 1 produkte nuk jane te rekomandueshme ndersa skalpi dhe floket kane nevoja te ndryshme nga ato te trupit.

Surfaktant mesatar: Pastrim | Kujdesi I flokeve


Ekstrakt kamomili: Efekt antiphlogistik dhe anti irritues


Proteinat e grurit: Forcon strukturen natyrale te flokeve | Kujdesi ndaj lekures

 

I përshtatshëm për

Bebet

Përdor

Hidhni nje sasi te vogel mbi koken e femijes dhe ferkoheni lehtesisht. Gjithashtu lani lehtesisht dhe veshet, hapesiren pas tyre dhe fytin. Shpelaheni me presion te ulet uji me rubinet ose me dore.

Keshille e dobishme: Lani floket e bebeve duke perdorur shampoo te bute si laresit e tjere te trupit dhe fytyres qe mund te kene perberes emollient te larte e mund te rezojne floket e bebit.2 ne 1 produkte nuk jane te rekomandueshme ndersa skalpi dhe floket kane nevoja te ndryshme nga ato te trupit.

Përbërësit aktiv

Surfaktant mesatar: Pastrim | Kujdesi I flokeve


Ekstrakt kamomili: Efekt antiphlogistik dhe anti irritues


Proteinat e grurit: Forcon strukturen natyrale te flokeve | Kujdesi ndaj lekures

 

BABY CREAM

krem për eliminimin e rash-it të shkaktuar nga pelenat.

BABY BATH

Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes.

BABY FOAM

Shkumë e butë pastruese

BABY HYDRA MILK

Qumësht hidratues për lëkurën e foshnjeve.

BABY SUN CARE SPF 25

Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.